PLAY-OFF ŽBL 2017/18
Nejbližší domácí utkání
NEDĚLE 29.4. 18:00 hod.
KP BRNO - ZVVZ USK Praha, FINÁLE po 24 letech...!
25.4. výjezd zdarma na USK (odjezd 14:30, Vodova)
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup Central Europe Women League - CEWL ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu
Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
SPPRAPA s.r.o. konzervárna BZENECRC TRADINGFIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s.Autosklo RogerKAP CZJerseyMetrostavEKONMilan TřískaPřemysl VESELÝHliněnskýMoraviaSportareál DružstevníRádio BEAT
Jihomoravský kraj
MoltenNeopharmaKrematorium zvířat Brnoaga24JUMPPARKTiproSmartLifeTSBHondaVŠKEPepsiHsportH BOOKDOKTOR FONEBasket - obchodVolanskyAtlas-mediaAltair letenky3S.CZMŠMTBrněnský DeníkNilfisk

Mladší žákyně U14 - Informace

Mistrovství ČR

AKTUALIZACE:

Odjezd bude 8:15 mikrobusem od haly (tak brz kvůli akreditaci družstev - prosím o pasy či dětské občanky), Po Akreditai se ubytujeme a půjdeme na oběd (již součástí turnaje).

Rozpisy utkání: Čtvrtek 15:00 BK Strakonice, Pátek 9:00 Ústí nad Labem a 19:00 Hradec Králové. V sobotu a neděli pak zápasy o umístění dle výsledků základní skupiny.

Posledními dvěma zápasy jsme si zajistili účast mezi 8 nejlepšími celky v republice!!!! Závěrečný turnaj bude probíhat ve Strakonicích a to v termínu od 26. do 29. dubna (čtvrtek až neděle). Prosím tedy o uvolnění níže nominovaných hráček ze školy - omluvenky Vám vystaví klub. Hráčky také budou potřebovat pas - kvůli konrole delegátem ČBF. Na náklady spojené s turnajem přispěje klub, další informace budou postupně doplněny.

Nominace: Benesova, Budska, Cibulkova, Draxlerova, Hanikova, Hurska, Hynkova, Kuklova, Matlova, Medakova, Mezihorakova, Ospala, Pagacova, Varmuzkova.

Trenérský doprovod: Martin Čermák - hlavní trenér, Tomáš Bešina  - asistent, Róbert Sivák ml. - asistent

Uvítáme Vaši podporu, kdo by z Vás, rodičů, měl zájem, povzbudit holky - předběžně jsem posílal žádost na ubytování a stravu pro 7 lidí na každý den (je zde prostor pro úpravy) za cca 500 na den (plná penze).

 

Soustředění

Dobrý den, teremín soustředění pro příští rok pro hráčky narození 2005 - 2002 19.8.(neděle) až 25.8. (sobota). Soustředění se bude konat ve Staré Turé (SVK). Bližší informace budou doplněny postupně. Prosím rodiče, aby u trenérů/trenérek jendotlivých kategorií začaly přihlašovat své děti - stačí email. Protože se soustředění koná v zahraničí, je třeba, aby u sebe hráčky měly pas nebo občanku. 

Pravidla chování

RODIČE:

● Dávají přednost dlouhodobému a zdravému sportovnímu vývoji dítěte před vlastními ambicemi.

● Nenutí děti do sportovních výkonů proti jejich vůli. Děti by měly sportovat pro své vlastní potěšení, hra je určena pro ně, ne pro rodiče.

● Své dítě pochválí za jeho sportovní úsilí a vždy vyzdvihnou, co se mu při pobytu na hřišti povedlo.

● Kladou důraz na správnou životosprávu dětí.

● Trenérovi důvěřují, dětem nedávají pokyny v rozporu s pokyny trenéra a nesnižují jeho autoritu.

● Nikdy nezasahují do činnosti trenéra při tréninku a utkání. Nevolají k sobě hráče na radu. Nevstupují do prostoru lavičky, ani šaten.

● Chovají se korektně k rozhodčím i fanouškům soupeře.

● Zdůrazňují vliv poctivého tréninku na následný výkon dítěte při utkání, plánují dovolené a jiné rodinné akce na dobu, kdy není utkání, nebo trénink. V případě neúčasti hráče omlouvají.

● Při utkáních dětem fandí a aktivně je povzbuzují. Chtějí-li, aby děti hrály jako tým, musí rodiče vystupovat také jako tým.

● Nepřehlíží a neomlouvají prohřešky dítěte, nezasahují do odborných věcí a neupřednostňují vlastní dítě.

● Pokud mají výhrady, řeší je vždy nejprve osobně s trenérem, popřípadě se zástupci klubu. Nevyjadřují se negativně o klubu, o soutěži ani o rozhodčích na veřejnosti, ani na sociálních sítích.

● Uhrazují včas příspěvky.

● Dbají na dodržování pravidel pro hráče.

Příspěvky na sezónu 2017/18

Příspěvky na sezónu 2017 - 2018 činí 6.000,- Kč (3.000,- Kč je nutné zaplatit do 25. 9. 2017 a 3.000,- Kč do 25. 1. 2018). Pokud zaplatíte za celou sezónu najednou do 25. 9. 2017, příspěvek činí 5.500,- Kč !!! V případě jednorázové úhrady tedy ušetříte 500,- Kč. Po zaplacení některé ze dvou variant obdržíte 2x permanentku na ŽBL a EuroCup v hodnotě 900,- Kč. Pokud budete chtít zaplatit příspěvky jako smlouvu o reklamě (s možností daňového odpisu), nebo seženete pro klub sponzora (viz ceník) - budou se řešit příspěvky individuálně.

Příspěvky plaťte na číslo účtu 237826767/0300, jako variabilní symbol použijte rodné číslo hráčky a do poznámek pro příjemce uveďte příjmení a jméno hráčky (ne plátce!!!).

100,- Kč - příspěvěk SKKP (hala zavedla individuální evidenci členů) je potřeba zaplatit navíc do 31.10. na číslo účtu 0061335621/0100 (během podzimu bude vydána členská karta předkládaná na vrátnici - opravňující ke vstupu do haly, šaten, posilovny atd...). Do poznámek pro příjemce je potřeba uvést příjmení hráčky a jako sport basket (např. Nováková basket). Uvedený příspěvek platí pro hráčky do 15 let!

Podrobnosti o sezoně 2017/18

Rozlosování ŽÁKOVSKÉ LIGY U14: http://www.cbf.cz/souteze/rozpis-utkani/rozpis_4449.html

Trenéři:

Martin Čermák - hlavní

Tomáš Bešina - asistent

Tréninky pro sezonu 2017/2018

Vážení rodiče,

tréninky pro kategorii U14 (ročník narození 2004) jsou pro sezónu 2017/2018(začátek 4.9.) následující:

Úterý 18-19:30 tělocvična Srbská (roh Slovanského náměstí a ulice Srbské)

Středa  14:30 - 16:00 NH Vodova

Čtvrtek 18:30-20:00 Srbská

Pátek před hracím víkendem: 15-16:30 Purkyňky

Vím, že některé časy nejsou zrovna šťastné, ale máme omezené tréninkové prostory. Děkuji za pochopení