sezóna 2018/19
Nejbližší domácí utkání
31.8.2018 - 19:00 hod.
KP BRNO - Piešťanské Čajky
Přípravný zápas v rámci turnaje Jersey Cup, Vodova
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup Central Europe Women League - CEWL ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu
Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
SPPRAPA s.r.o. konzervárna BZENECaga24FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s.Autosklo RogerKAP CZJerseyMetrostavEKONMilan TřískaPřemysl VESELÝHliněnskýMoraviaSportareál DružstevníRádio BEAT
Jihomoravský kraj
MoltenNeopharmaKrematorium zvířat BrnoRC TRADINGJUMPPARKTiproSmartLifeTSBHondaVŠKEPepsiHsportH BOOKDOKTOR FONEBasket - obchodVolanskyAtlas-mediaAltair letenky3S.CZMŠMTBrněnský DeníkNilfisk

A - tým - Informace

Doplatek ČP!

Druhou část členských příspěvků 3.000,- Kč prosím zaplaťte do 25.1. na číslo účtu 237826767/0300, jako variabilní symbol použijte rodné číslo hráčky a do poznámek pro příjemce uveďte příjmení a jméno hráčky (ne plátce!!!).

Kdo již zaplatil celou (zvýhodněnou) částku najednou - samozřejmě již nic neplatí...

viz články na hlavní straně

Extraliga U17 je naše!

Dva měsíce intenzivní přípravy na baráž pod vedením osobitého trenéra Robo Siváka staršího se vyplatily! Tým poskládaný z hráček kategorie 2001 a mladší důstojně dohrál závěrečné zápasy play out, vydal se na soustředění do Staré Turé a po absolvování několika tréninkových bloků a přátelských zápasů naladil týmového ducha víkendovým pobytem se spacákem v Tišnově.

A po necelém týdnu volna už to přišlo. Čtvrteční předzápasový trénink ve staré hale Vodova (bohužel bez čerstvě zraněné Petry Knoflíčkové), páteční společná snídaně v hotelu A-sport a odjezd směr Chomutov, kde jsme na doporučení pořadatelů rozvinuli náš královopolský stan v nádherném penzionu Hřebíkárna se skvělým personálem. Po obědě následoval odpočinek, porada při sladké svačině a přesun na večerní zápas s Ostravou:

Kvalifikace o extraligu 2017/18 U17, KP Brno - SBŠ Ostrava 83:50 (20:5, 33:22, 62:35)!

Úvodní důležitý zápas vyšel nad očekávání a výsledné skóre dávalo matematicky tak vysokou naději na celkový úspěch, že se při večeři také zpívalo a za předvedený výkon vybouchlo i symbolické šampaňské (nealkoholické...). A po sobotní dopolední výhře Chomutova bylo rozhodnoto i ofociálně - dolů padá Ostrava a domácí novopečený extraligový nováček si to s námi rozdá už pouze "přátelsky" se zapojením obou laviček:

Kvalifikace o extraligu 2017/18 U17, KP Brno - Levhartice Chomutov 70:46 (10:17, 29:27, 48:40)

Na velice důležitém udržení extraligy se podílely tyto brněnské kadetky: R. Veselá, V. a I. Vallovy, P. Karlíková, A. Foltýnová, V. Koppová, H. Hajnová i tři hostující posily A. Škápíková, I. Jedovnická (Kyjov) a L. Slavíková (Žďár n/S). Poděkování mimo zmiňovaného hlavního trenéra si tedy zaslouží i všichni kluboví trenéři, kteří uvedené hráčky připravovali v průběhu celé sezony a také organizační "dohled" ve složení J. Jedovnická, R. Foltýn, J. Michálek a M. Škápík.

Holky děkujem a v EXTRALIZE U17, snad ve stejném, či ještě silnějším složení - Kénik DO-TO-HO...!!!