ŽBL 2020/21
Nejbližší domácí utkání
21.11.2020...?
KP BRNO - Loko Trutnov...?
KÉNIK A ČESKÝ SPORT...............: DO-TO-HO...!!!
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3NÁSKOKTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?Penzion Pod kapličkoutenis horovabadminton kovařovicovaSimostIFCOR - klinické laboratoře

Na víkend do Rakouska + rozhlasová reportáž...!

Po týdnu domácí individuální přípravy a kondičních tréninků pod husovickým mostem se basketbalistky KP Brno konečně dostanou do haly a na palubovku...!


Vedení oddílu se podařilo zajistit šest tréninkových hodin na tento víkend ve spřáteleném rakouském městečku Mistelbach (v tamním basketbalovém klubu působila i bývalá hráčka KP Angelika Miszkiel - dnes Hendrychová, která pomohla s kontakty na představitele místního týmu).


Nedílnou součástí krátkodobého pobytu kousek za hranicemi, však musejí být společné zdravotní testy všech účastníků, které ve spolupráci s klubovou lékařkou MUDr. Blankou Číhalovou zajišťuje mobilní odběrový tým IFCOR - klinické laboratoře, s.r.o.


"Tímto bych chtěl poděkovat Martinovi Weissenbockovi za vstřícnost s poskytnutím tří tréninkových jednotek a za pomoc se zajištěním ekonomicky dostupného ubytování i stravování. Dárek od našeho partnerského pivovaru Moravia ho nemine a doufám, že se podaří v tomto nádherném vinařském městečku naši basketbalovou výkonnost posunout zase o kousek dál," přeje si hlavní organizátor celé akce Richard Foltýn.


Zajímavou autentickou reportáž před odjezdem basketbalistek KP Brno do Rakouska, přímo ze třetího dne kondiční přípravy pod brněnským mostem u Sportovního nábřeží - pořídil redaktor Radiožurnálu David Nekvinda ZDE: https://youtu.be/LsR66q919AI


Kénik DO-TO-HO...!!!

Na víkend do Rakouska + rozhlasová reportáž...!Na víkend do Rakouska + rozhlasová reportáž...!Na víkend do Rakouska + rozhlasová reportáž...!Na víkend do Rakouska + rozhlasová reportáž...!Na víkend do Rakouska + rozhlasová reportáž...!