ŽBL 2020/21
Nejbližší domácí utkání
Sobota 3.10. 15:30 hod.
KP BRNO - BK Strakonice (stará hala Vodova)
Středa 7.10. KP Brno-Slovanka 17 stará hala Vodova
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3NÁSKOKTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?Penzion Pod kapličkoubadminton kovařovicovatenis horovaSimost

Robinson už je v Brně...!

Poslední dílek do elitní královopolské mozaiky pro letošní sezonu by měl být začátkem příštího týdne doplněn a kádr loni bronzového celku ŽBL konečně úplný.


Po předlouhých legislativních procedůrách, vyřizování různých výjimek a úspěšně absolvovaném negativním testu na Covid-19 se mohla v pátek večer vydat z Los Angeles do Evropy robustní podkošová posila KP Brno Shalaunda Burney - Robinson!


Čtyřiadvacetiletá, 193 cm vysoká americká basketbalistka přiletěla přes Moskvu do Prahy v sobotu večer a kolem 23 hodiny se již v doprovodu organizačního manažera Jaroslava Michálka (kterému se podařilo v rámci angažování cizinek zrealizovat pro mnohé nemožné...) zabydlovala v brněnských Řečkovicích a to v bytě předaném v perfektním stavu Míšou Starou. Ta k velkému smutku mnoha královopolských příznivců ukončila kariéru a přestěhovala se učit na plný úvazek do Hradce Králové.


Pokud vše půjde správným směrem a Shalaunda projde i klubovou zdravotní prohlídkou a dalšími potřebnými testy, mohla by být trenérům k dispozici na úterním odpoledním tréninku. Její zamýšlenou zápasovou premiéru na konci týdne při turnaji v Gyoru však zhatilo uzavření maďarských hranic a pokud se nepodaří domluvit náhradní variantu, představí se po boku svých nových spoluhráček až příští úterý v Piešťanech.


Kénik a "Lala" (jak zní její přezdívka) - DO-TO-HO...!!!

Robinson už je v Brně...! Robinson už je v Brně...! Robinson už je v Brně...! Robinson už je v Brně...! Robinson už je v Brně...!