RŽBL 2020/21
Nejbližší domácí utkání
13.2. 18:00
KP BRNO - Slavia Praha
Hala Vodova, Brno-Královo Pole
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3NÁSKOKTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?Penzion Pod kapličkoutenis horovabadminton kovařovicovaSimostIFCOR - klinické laboratoře

Karolína Fadrhonsová do KP

Přes BA Sparta, VŠ a USK Praha (odkud naposledy hostovala ve Strakonicích) míří do KP Brno dvaadvacetiletá Karolína Fadrhonsová (172 cm), která si před dvěma lety vyzkoušela také americkou NJCA v olympijském Salt Lake City.


Stále ještě velká neděje českého basketbalu patří do generace J. Reisingerové, která úspěšně vystupovala v mezinárodních soutěžích a má za sebou také start na ME U16 v Bulharsku (2. místo) a následném domácím MS U17 v Plzni a Klatovech (4. místo).


V hale Vodova má Karolína šanci na oživení (na svůj věk) pozoruhodně dlouhé kariéry, statistici ji totiž uvádějí jako nejmladší basketbalovou debutantku, která do ŽBL nakoukla již ve 14 letech a 10 měsících při barážovém derby BA Sparta - Sparta Praha...!


"Karolína může hrát na pozici jedna či dva, má jistý driblink a dobrý herní přehled," řekl o své bývalé svěřenkyni trenér BA Sparta Ondřej Zajíček. "Do Brna jsem přišla za přítelem a jsem moc ráda, že jsem dostala šanci být součástí tak úspěšného klubu jakým je KP Brno," doplnila Fadrhonsová.


S královopolským týmem už má za sebou individuální i venkovní přípravu a od pondělí 11.5. již trénuje s novými spoluhráčkami v hale, takže Kénik a Karolína - DO-TO-HO...!!!

Karolína Fadrhonsová do KPKarolína Fadrhonsová do KPKarolína Fadrhonsová do KPKarolína Fadrhonsová do KPKarolína Fadrhonsová do KP