Příprava 2020/21
Nejbližší domácí utkání
28.8.-30.8.2020
Chomutov a Ružomberok (termíny budou upřesněny)
Brno - hala Vodova (Jersey Cup)
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Eurocupové play-off bez KP...

Bohužel podle očekávání dopadly všechny dohrávané zápasy základních skupin EuroCupu...


Brňanky tedy ve středu završily své účinkování v letošním ročníku evropských pohárů, skončily v nejvyrovnanější skupině A čtvrté se stejným ziskem jako vítězný Gorzow. Všechny celky mají 9 bodů (3 výhry, 3 prohry), rozhodoval rozdíl ve skóre. A ten vzhledem ke slabšímu úvodu a třem vysokým porážkách má KP jasně nejhorší. První Gorzow +63, 2. Botas +16, 3. Ramla -13, 4. KP - 66. 


Po čtvrtečních večerních zápasech bylo určeno pořadí 24 postupujících z 10 skupin (první dva automaticky plus nejlepší dva ze třetích míst z každé ze dvou konferencí). Prvních osm (Avenida Salamanca, Valencia, Landes, Carolo Basket, MBA Moskva, Orman Genclik, Szekszard, Hatay) jde přímo do druhého kola play off (Round of 16), celky na 9.-24. místě se utkají v 1. kole.


Z týmů z brněnské skupiny A se 19.12. Gorzow střetne s Krasnojarskem a Botas s Polkowicemi, odvety jsou na programu 9. ledna. Ambiciózní izraelská Ramla se díky porážce z posledního kola v Brně do play off rovněž nepodívá!


Více také na webu ženského basketbalu - ZDE: https://www.zenskybasket.cz/aktuality/kp-i-pres-historii-nepostupuje.html

Eurocupové play-off bez KP...Eurocupové play-off bez KP...Eurocupové play-off bez KP...Eurocupové play-off bez KP...Eurocupové play-off bez KP...