ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

V sobotu muzikál, v neděli Trutnov

Necelý den odpočinku po náročném návratu z Ankary, sobotní večerní trénink nezvykle ve staré hale Vodova (v nové hale je na programu koncertní podoba muzikálu Jesus Christ Superstar), prostě basketbalistkám KP po eurocupové euforii v Turecku nastávají "všední" ligové starosti. V neděli od 15:30 hodin hostÍ BK Trutnov, samozřejmě už v nové městské hale.


O víkendu startuje 10. kolem odvetná část ŽBL, v souboji třetího s devátým jsou Brňanky velkým favoritem, v září v Podkrkonoší vyhrály 91:72. Ovšem únava může poměr sil změnit, domácím děvčatům by měli pomoci svými hlasivkami i fanoušci! Trutnov vedený trenérem Martiškem se bude opírat o Kozumplíkovou a Rylichovou a jedinou cizinku Američanku Cotton.


Zdravotně je tým KP před další zápasovou výzvou během týdne (Trutnov, Ramla, Hradec Králové) v pořádku a naladěný na vítěznou vlnu!

V sobotu muzikál, v neděli Trutnov