ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

KP s vysokou Kanaďankou

Winnipeg je známé hokejové město, ale vyrůstají  zde i kvalitní basketbalistky. Z Kanady, přes působení v NCAA v Utahu míří do Králova Pole čtyřiadvacetiletá, 198 cm vysoká Emily Potter. 


Emily prošla kanadskými mládežnickými reprezentacemi a aktuálně se připravuje se seniorským výběrem na srpnové Panamerické hry v Limě. V minulé sezóně si ji vybral polský Gdaňsk, ale kvůli zranění se musela předčasně vrátit za oceán.


K týmu KP Brno by se měla připojit začátkem září, vedení klubu si od vysoké pivotky slibuje výrazné posílení pod košem. Emily se může v hale Vodova těšit i na EuroCup, kde budou Brňanky jako jediné hájit na podzim české barvy.


Kénik DO-TO-HO - GO Canada GO...!!!

KP s vysokou Kanaďankou