ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Další úspěchy mládeže KP Brno

3. místo starších minižákyň (U13) na národním festivalu v Brandýse nad Labem! Osmé místo starších žákyň U15 na mistrovství republiky v Praze a dvě pátá místa v extraligových soutěžích kadetek U17 a juniorek U19.


To je i přes početnou marodku několika opor (Hynková, Škápiková, Olšová - návrat Zdeňkové do Chomutova...) další výčet celkem povedené sezony všech královopolských mládežnických kategorií.


Poslední soutěžní zápasy kvalifikace o ligu U19 sehrála juniorská rezerva v Jihlavě a po jejím postupu, by naše obsazení příštího basketbalového ročníku mělo zahrnovat všechny celorepublikové soutěže:


U19 - KP Brno A (EXTRALIGA), KP Brno B (LIGA), KP Brno - Šlapanice (NRS)


U17 - KP Brno A (EXTRALIGA), Renocar Podolí (NRS) 


U14 a U15 - nejvyšší celorepubliková soutěž rozdělená na ligové skupiny a dle umístění pokračující extraligou


U11, U12 a U13 - nejvyšší celorepubliková soutěž rozdělená na regiony a dle umístění účast na národním finále nebo festivalu


U10 -  nepravidelné turnaje pro přípravky a začínající basketbalistky


Kénik DO-TO-HO...!!!

Další úspěchy mládeže KP BrnoDalší úspěchy mládeže KP Brno