ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Velikonoční medailové bitvy

Protože v sérii o bronz v ŽBL je stav 1:1, tak ve velikonočním týdnu se budou hrát určitě dva zápasy. v úterý v Brně (17:30), v pátek v Hradci Králové. Oba celky tak mají ke třetímu místu stejně blízko, z pohledu KP by stačilo si držet výhodu domácícho prostředí, samozřejmě i v případném pátem rozhodujícícm souboji v úterý 23.4.


Nejprve si musí KP poradit s Lvicemi ve třetím duelu v hale Vodova. Kdo totiž získá mečbol, nebude v pátek bojovat s nožem na krku. Obě družstva se asi už ničím nepřekvapí, opět se čeká úporný boj s množstvím osobních soubojů. Podle vyjádření trenérů rozhodl předchozí dvě utkání vždy lepší přístup vítězek a menší aktivita poražených.


Doufejme, že v hojném počtu dorazí v úterý 16.4. do haly Vodova fanoušci, aby pomohli hráčkám KP k dobrému výkonu a tím k zisku důležitého druhého bodu v sérii. 

Velikonoční medailové bitvy