sezóna 2018/19
Nejbližší domácí utkání
EUROCUP středa 28.11.18h.
KP BRNO - DVTK Miškolc (HUN) 4. kolo skupiny G
Naděje na postup stále ŽIJE...! Kénik DO-TO-HO...!
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
MŠMTSPPRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaAutosklo RogerJerseyPEAK - PRO TENAXPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerPojišťovna VZPAutoPalace BrnoTOP1TAXIKAP CZH BOOKRádio BEAT
Jihomoravský kraj
Řemeslný pivovar MoraviaMetrostavNeopharmaDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaHsportFrench CIDERBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍOZZAKOVA ruční myčkaBrněnský DeníkTV Brno 1TSBVŠ Karla EnglišeGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB Tišnov

Senzace má odezvu...!

Senzační výhra basketbalistek KP Brno ve 2. kole prestižního EuroCupu nad italským gigantem Reyer Venezia má nebývalou mediální odezvu.


Brněnský Deník Rovnost zařadil tuto událost dokonce na titulní stranu čtvrtečního vydání a v hlavní sportovní aktualitě se podrobně věnuje nejdůležitějším okamžikům emotivního utkání. TV BRNO 1 připravuje sestřih zápasu do pátečního televizního vysílání, TV COM odvysílal vydařený a velmi sledovaný přímý přenos.


Vynikající souboj českého vicemistra s vedoucím celkem pověstné italské Serie A1 přilákal do bouřící haly Vodova také několik zajímavých osobností. Loňská opora KP a ikona českého basketbalu Ilona Burgrová vinnou dopravní situace jen o chvíli zmeškala zamýšlený slavnostní výhoz, ale o to více jako příležitostná klubová konzultantka fandila se skupinkou bývalých královopolských hráček na tribuně.


Hlouček zbrojováckých příznivců tvořily také legendy Karel Jarůšek a Fero Mikloš i současní trenéři Pavel Šustr a Petr Maléř. Mezi fanoušky v zelených mikinách KP byl také letošní vítěz ankety sportovec roku Řečkovic a Mokré Hory - legendární baseballista a stále aktivní hráč brněnských draků Pavel Budský.


Doufejme, že dobrá nálada v ochozech i na palubovce se přenese i do dalších těžkých zápasů, které krátce po sobě brněnské basketbalistky v městské hale Vodova čekají (sobota 3.11. 15:30 USK Praha, středa 7.11. 18:00 Nantes Reze...).


Kénik DO-TO-HO...!!!

Senzace má odezvu...!