sezóna 2017/18
Nejbližší domácí utkání
Konečné umístění ŽBL
KP BRNO - 2. místo...!!!
Gratulujeme brněnským GAZELÁM a DĚKUJEME za přízeň
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup Central Europe Women League - CEWL ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu
Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
SPPRAPA s.r.o. konzervárna BZENECRC TRADINGFIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s.Autosklo RogerKAP CZJerseyMetrostavEKONMilan TřískaPřemysl VESELÝHliněnskýMoraviaSportareál DružstevníRádio BEAT
Jihomoravský kraj
MoltenNeopharmaKrematorium zvířat Brnoaga24JUMPPARKTiproSmartLifeTSBHondaVŠKEPepsiHsportH BOOKDOKTOR FONEBasket - obchodVolanskyAtlas-mediaAltair letenky3S.CZMŠMTBrněnský DeníkNilfisk

Lázně bouraly a prohrály

Do nového roku vstoupily basketbalistky KP vítězně, v hale Vodova zdolaly Karlovy Vary 79:54.  Utkání měly od začátku pod kontrolou. Protože však trenér Zdeněk točil celou dvanáctku hráček, tak většinou chvíli trvalo, že se příslušná sestava "našla".


Možná proto domácí družstvo prohrálo druhou desetiminutovku 16:20. Oživlé Karlovy Vary zarmoutila Beránková, která trefila šťastně s klaksonem trojku skoro z půlky... Favorizované Brňanky střídaly hezké momenty s výpadky, varovná byla zejména okénka v defenzívě.


Snaživé Karlovy Vary vedla staronová trenérka M. Kramer, cestou na jih Moravy tentokrát tým z lázní neměnil kolo, ale do jeho autobusu naboural na parkovišti kamion. Cesta do Brna se tak stává pro Západočešky dobrodružstvím!


Hlasy trenérů


Marcela Kramer, trenérka Karlových Varů: "Domácí tým byl favoritem, což potvrdil. Nám se dařilo jen částečně dodržovat dohodnutý herní systém, máme dále na čem pracovat." 


David Zdeněk, trenér KP: "První novoroční zápasy vyžadují vždy vyrovnat se s herní pauzou. Díky tvrdým tréninkům však byl náš tým dobře připravený. Točili jsme celou sestavu, což bylo místy na výkonu znát. Hrálo se v takových vlnách. Celkově se podařilo houževnatého protivníka přehrávat."


KP Brno - Karlovy Vary 79:54 (25:9, 41:29, 62:45)


Body: Satoranská 16, Kopecká 14, Burgrová 13, Šujanová 10, Verlíková 7, Jandová a Beránková 6, Lančová 3, Andělová a Dudáčková 2 - Kušlitová a Rosecká 11, Pohunková 9, rozhodčí Holubek, Lukeš a Stáňa, 500 diváků.

Lázně bouraly a prohrály